WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

6 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Afrodizyak Etkili Feromon Parfümler

Afrodizyak etkili parfümler kapsamında erkeklerin ve kadınların kullanımına uygun olarak üretilmiş olan çeşitli birçok ürün bulunmaktadır. Afrodizyak parfümleri normallerinden ayıran en belirgin özellik, bu ürünlerin karşı cinsi cezbedici kokusudur. Yani afrodizyak içerikli parfümler etrafa yaydığı hoş koku sayesinde karşı cinsin cinsel dürtülerini hareketlendirir ve cinsel çekimi güçlendirir. Kokunun duygulara etkisi herkes tarafından bilinmektedir. Bir insanın kokusu karşı tarafın duygularını kabartmada oldukça etkili olabilir. Yani kokunuzla karşı cinsi etkilemek ve dikkatleri üzerinize çekmek aslında oldukça basittir. Afrodizyak etkili parfümlerde tam olarak bu amaçla üretilmiş olan ürünlerdir. Afrodizyak etkisi genellikle şekerli ve baharatlı kokularda bulunmaktadır.

Afrodizyak parfümlerde markadan markaya değişmekle beraber içeriğinde cinsel çekimi güçlendiren bitki özlerinden üretilmiş olan oldukça ayrıcalıklı bir koku barındırmaktadır. Azdırıcı parfümlerin etkileri sayesinde partnerinizin başını döndürebilir ve üzerinde uzun süre boyunca unutulmayacak bir etki bırakabilirsiniz. İlk kez bu ürünleri kullanacak olan kişilerin kafasında afrodizyak etkili parfümler işe yarar mı ve gerçekten etkili midir? Gibi soru işaretleri uyanmaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekiyor ki, afrodizyak özlü parfümlerin etkileri ve uzmanlar tarafından onaylamıştır. Afrodizyak parfümler içeriğinde yoğun miktarda Feromon barındırmaktadır. Feromon insanın bağışıklık sisteminde bulunan, aşkla ve cinsellikle bağlantılı olduğu bilinen bir maddedir.

Afrodizyak Etkili Parfümler Ne İşe Yarar?

Feromon özlü afrodizyak parfümler kişilerin özgüvenini artırır, daha cesur hissetmesini sağlar ve cinsel açıdan kişiyi rahatlatır. Yani hoş kokusunun yanı sıra bu ürünler kişiye etkili bir özgüven kazandırarak, sosyal hayatta daha atik ve etkin rol oynamasına yardımcı olmaktadır. Afrodizyak içerikli parfümlerin etkileri oldukça geniştir. Aşk hormonlarını arttırdığı bilinen bu parfümler kişiler arasındaki cinsel çekimi oldukça güçlendirmektedir. Feromon etkili azdırıcı parfümler karşı cinsin size farklı bir gözle bakmasını sağlar, dikkatleri üzerinize çeker ve baştan çıkarıcı bir koku kazandırır. Herkes tarafından biliniyor ki, ikili ilişkilerde kokunun önemi oldukça büyüktür. Bir insanın üzerinde kalıcı etki bırakmada konuşma tarzı, dış görünüş gibi faktörler ne kadar önemliyse kokuda bir o kadar önemlidir.

Bu açıdan afrodizyak etkili parfüm kokusuna sahip olmak sizi daima bir adım öne çıkarır ve ikili ilişkilerdeki ağırlığınızı artırır. Kadınlar için afrodizyak etkili parfümler içeriğinde genellikle yasemin, vanilya, egzotik baharatlar ve meyve notaları gibi çeşitli maddeler barındırmaktadır. Erkeklere özel olarak üretilmiş olan bayan azdırıcı parfümlerse bünyesinde lavanta, nane, kehribar ya da sedir ağacı gibi özler barındırmakta ve erkeksi bir koku ortaya çıkmaktadır. Günümüzde parfüm çeşitleri arasında dünya çapında en sık kullanılan ürünler afrodizyak özelliği bulunan parfümlerdir. Normal kokulara göre birçok artısı olan bu parfümler çeşitli özelliklerinin yanı sıra uzun süreli etkileri nedeniyle de yaygın olarak tercih edilir. Erkekler ve kadınlar için özel olarak üretilmiş olan ürünlerin yanı sıra hem erkek hem de kadınların kullanabileceği unisex afrodizyak parfümlerde mevcuttur.

En Etkili Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak içerikli parfüm seçiminizde dikkat etmeniz gereken şey, vücudunuza en uygun olan ürünü tercih etmektir. Yani bu noktada seçim tamamen size kalmıştır ve burnunuza hangi koku hoş geliyorsa gönül rahatlığıyla kullanım yapabilirsiniz demektir. Afrodizyak parfümlerin içeriğindeki Feromon miktarı aşağı yukarı aynıdır bu açıdan önemli olan beğendiğiniz kokuyu tercih etmenizdir. Afrodizyak parfümlerin etkilerinden tam olarak faydalanmak için bu ürünleri genellikle karşı cinsten birisiyle buluştuğunuzda, dikkatleri üzerinize çekmek istediğinizde, hoşlandığınız kişiyle görüştüğünüzde ya da gece hayatında kullanabilirsiniz. Sitemizde erkeklere özel, kadınlara özel ve her iki tarafında kullanabileceği unisex birçok parfüm çeşidi bulunmaktadır. Bu açıdan sitemizdeki ürünleri inceleyebilir ve içeriği size en uygun olan parfümü sipariş ederek etkilerinden faydalanabilirsiniz.

Afrodizyak Parfüm Sipariş

Afrodizyak etkili azdırıcı parfüm siparişlerinizi yetkili online eczane satış sitemiz üzerinden çeşitli ödeme yöntemleri ve kampanyalı fiyatlardan faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizdeki bütün afrodizyak etkili parfümler orijinal bandrollü, faturalı ve barkodlu olarak satışa sunulan güvenilir ürünlerdir. Orijinal afrodizyak parfüm siparişleriniz sitemiz üzerinden İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Afrodizyak parfüm fiyatları ne kadar? Derseniz, afrodizyak etkili parfüm fiyatları sitemizde herkesin kolayca temin edebileceği uygun miktarlar üzerinden belirlenmiştir ve çeşitli kampanyalarla satışa sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WPARIS Afrodizyak Parfüm WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya

WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Kalıcı Kokulu Kolonya

699,00
WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Sakal Parfümü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WPARIS Afrodizyak Parfüm WPARIS Afrodizyak Etkili Feromon Sakal Parfümü

WPARIS Afrodizyak Etkili Cinsel Uyarıcı Feromon Sakal Parfümü

799,00
WPARIS Afrodizyak Etkili Kadın Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WPARIS Afrodizyak Parfüm WPARIS Afrodizyak Etkili Kadın Feromon Parfüm

WPARIS Afrodizyak Etkili Kadın Uyarıcı Feromon Parfüm

799,00
WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
WPARIS Afrodizyak Parfüm WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm

WPARIS Afrodizyak Etkili Erkek Feromon Parfüm Mükemmel ve Kalıcı Kokusu İle Baştan Çıkartır

799,00
Aleron Kadın Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Aleron Afrodizyak Parfüm Aleron Kadın Feromon Parfüm

Aleron erkekleri uyarıcı feromon içerikli bayan kullanımı için afrodizyak parfüm

799,00
Aleron Erkek Feromon Parfüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Aleron Afrodizyak Parfüm Aleron Erkek Feromon Parfüm

Kadınlar da Cinsel Uyarılma Sağlayan Feromon Afrodizyak Parfüm

799,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

699 799

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.