WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Ne Zaman Kullanılmaya Başlanır?

Cinsel yaşam, kadınlar için de erkekler için de en önemli şeydir fakat çok dile getirilmez. Hayatın güzel bir şekilde ilerlemesi için, sorunsuz bir cinsel ilişkiye sahip olmak gerekir.

Cinsel yaşam, kadınlar için de erkekler için de en önemli şeydir fakat çok dile getirilmez. Hayatın güzel bir şekilde ilerlemesi için, sorunsuz bir cinsel ilişkiye sahip olmak gerekir. Ancak ne var ki, bazı sorunlar insanların peşini bırakmaz. Kadınlarda vajinal kuruluk ve orgazm olamama gibi sorunlar varken, erkeklerde de erken boşalma, iktidarsızlık, geç boşalma ve sertleşme sorunları olabilir. Geciktirici sprey gibi ürünler erken boşalmayı önlemek için aktif olarak kullanımı tavsiye edilen ürünlerdir.

Bu sorunlar için piyasada pek çok ürün vardır. Özellikle erken boşalma sorunu çok utanç vericidir. Bunun için geciktirici spreyler vardır. Oldukça etkili olan bu spreyleri kullanarak, korkunç sorununuza veda edebilirsiniz. Eğer geciktirici ne zaman kullanılmaya başlanır? Sorusu aklınızdaysa, genelde cinsel ilişkiden önce başlanması söylenir.

Geciktirici Nedir?

Cinsel ilişkide erken boşalıyorsanız, partnerinize yeterli olamıyorsanız ve bundan büyük bir utan. duyuyorsanız, kesinlikle geciktirici sprey kullanmaya başlamalısınız. Geciktirici sprey, cinsel ilişkide erken boşalma sorununuzu tamamen ortadan kaldıracak. Cinsel sağlık eczanesi olan sitemizden en etkili ve kaliteli ürünleri hemen incele.

Geciktirici Nasıl Kullanılır?

Penisin baş kısmına sıkılarak uygulanır. Bir uygulamada 3 fıs kullanmanız yeterlidir. Baş kısmına hem alttan hem de yukarıdan olacak şekilde uygulamalısınız. Sıktıktan sonra bir süre beklemelisiniz. Ardından penisinizi durulayabilirsiniz. Penisinizi durulamadan da ilişkiye girebilirsiniz.

Geciktirici Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Geciktirici mutlaka cinsel ilişkiden hemen önce kullanılmalıdır. Yani cinsel ilişkiden 20-30 dakika önce uygularsanız, kesin sonuç alabilirsiniz. Unutmayın, tam etki alabilmek için geciktiriciyi doğru zamanda kullanmalısınız.

Geciktirici Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Geciktirici sprey sadece doğru kullanıldığında etkilidir.

Geciktirici kullanırken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır;

  • Geciktirici sprey sadece penisin baş kısmına uygulanır.
  • Geciktirici spreyi sıkarken 3 kez sıkmalısınız ve sıkma aralıklarınız kısa kısa olmalıdır.
  • Cinsel ilişkiden en az 20 dakika önce sıkmalısınız.
  • Geciktirici spreyi yanlış kullanmanız, ereksiyon sorunlarına sebep olabilir.

Bunlar dikkat etmeniz gerekenlerdir. Geciktirici spreyi doğru zamanda ve doğru şekilde kullanmanız, ilişkiniz ve sağlığınız açısından büyük önem taşır.

Geciktirici Sprey Zararlı Mı?

Geciktirici sprey kullanmak isteyen erkekler, bu spreylerin kendisine ya da partnerine herhangi bir zararının olup olmadığını merak ederler. Geciktirici spreyler tamamen tıbbi ürünlerdir ve penisin yapısına uygun bir şekilde imal edilmişlerdir. Bu nedenle ne size ne de partnerinize zarar vermesi mümkün değildir. Sadece penisin başında anestezi etkisi gösterecektir. Bu da zaten işlevini yerine getirmesi içindir. Geciktirici spreyleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Performans Arttırıcı Olarak Geciktirici Spreyler

Sekste performans arttırmak için erkekler genelde ereksiyon olma ürünlerini kullanırlar. Bu ürünler, iktidarsızlık problemi yaşayanlar içindir. Bazı erken boşalan erkekler, sorunun ereksiyon olduğunu sanıp, penis dikleştirici ürünler kullanırlar. Fakat sorun erken boşalma olduktan sonra, penisi dikleştirmeniz maalesef hiçbir işe yaramaz.

Bu yüzden sorununuzu doğru bir şekilde anlamanız gerekir. Boşalmanız 15 dakikada kısa sürüyorsa, mutlaka geciktirici sprey kullanmalısınız. Bazı ilişkiler kısa sürebilir ancak yaşadığınız ilişkilerin neredeyse hepsi çok kısa sürede bitiyorsa, kesinlikle geciktirici spreye ihtiyacınız vardır.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Piyasa pek çok geciktirici sprey ürünü vardır. Ancak bazı ucuz markalar geciktirici sprey adı altında, belli belirsiz ürünler imal edip piyasaya sunuyor. Sakın bu ürünlere kanmayın. Doğru bir geciktirici sprey alabilmek için, en bilindik markaları araştırın.

Asla internetten geciktirici sprey almayın. Geciktirici sprey almak için en doğru yer eczanedir. Eczaneye gidip kaliteli bir markanın geciktirici spreyini almalısınız. Ucuz geciktirici spreyler satın alırsanız, herhangi bir etki göremediğiniz gibi, size zarar verme olasılığı da yüksektir.

Geciktirici Sprey Etkileri

Geciktirici sprey ile artık cinsel yaşamınız çok keyifli olacak. Cinsel ilişkiden 20-30 dakika öncesinde kullandığınız geciktirici spreyin etkisi yaklaşık 60 dakika sürer. Bu süre kişiye göre değişse de, kaliteli bir geciktirici spreyin etkisi en az 40 dakikadır. Geciktirici spreyin size hiçbir şekilde zararı olmaz. Aynı zamanda geciktirici spreylerin ciddi yan etkileri yoktur.

Geciktirici spreylerin yan etkileri sizi fazla etkilemez. Geciktiriciyi çok yoğun ve sürekli kullanırsanız zararlı olabilir. Aşırı geciktirici kullanmanız, penisinizin duyarsızlaşmasına ve partnerinizin cinsel organına zarar verebilir. Geciktirici spreyleri ölçülü kullanmak çok önemlidir.

Cinsel yaşantınızda büyük sıkıntılar yaşıyorsanız, partnerinizi sizden bir türlü memnun olamıyorsa, penisinizi erekte tutamayıp hemen boşalıyorsanız, hemen kaliteli bir geciktirici sprey ürününe başlamalısınız.

21 Tem 2022 18:01

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.