WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadınları Azdırmak İçin Neler Yapılabilir?

Bugün birçok erkeğin yapmak isteyip de yapamadığını ve bir türlü başarılı olamadığı konulardan bir tanesi ilgi duyduğu kadını veya eşini nasıl azdıracağı konusudur.

Bugün birçok erkeğin yapmak isteyip de yapamadığını ve bir türlü başarılı olamadığı konulardan bir tanesi ilgi duyduğu kadını veya eşini nasıl azdıracağı konusudur. Erkek veya kadın fark etmeksizin istenilen tek ortak nokta arzulanmaktır. Her ne kadar kadınlar için bir algı oluşmuş olsa da erkeklerde partnerleri tarafından arzulanmak, deli gibi istenilmeyi ister. Bunun yolunun ise kadınları azdırmaktan geçtiğini düşünürler. Peki ya kadınları azdırmak için neler yapılabilir? Sorusuna aranan cevaplar nasıl olmalıdır. Gelin bunları birlikte inceleyelim.

Sevdiğiniz Kadını Kendinize Çekmenin Yolu

Yaşanan ikili ilişkilerde karşılıklı haz ve duyguların yaşanması bazen mümkün olmuyor. Zaman zaman bunun nedenini erkek kendinde arar iken kadın da kendinde arıyor. Erkeklere bu konuda biraz daha sorumluluk düşüyor ne yazık ki. Parterini azdırmak ve onu da kendisini arzulamasını sağlamak için birçok yola başvuruyor.

Kimi zaman bunları sözsel yaparken kimi zamanda bedensel dokunuşlarla tamamlayabiliyor. Tamamen romantizm odaklı yaklaşmak bazen yeteri kadar olumlu sonuç vermediği görüldüğü andan itibaren bu defa alternatif yollar aranıyor. Örneğin azdırıcı ilaçlar, kadınları baştan çıkaran etkiye sahip parfümler gibi birçok seçenekle karşı kaşıya kalınabiliyor.

En Etkili Kadın Azdırma Teknikleri Nelerdir?

Yakın geçmişten günümüze erkeklerin ortak problemi haline gelen bu konu gelişen teknolojik ürünler ve platformlar sayesinde bizlere birçok bilgiyi, olanağı sunuyor. Bu tekniklerin neler olduğunu birlikte göz atalım.

 • Dış görünüşünüze çeki düzen verin silkelenin.
 • İlk önce özgüven sahibi birey olmayı öğrenin.
 • Temizliğin olmazsa olmaz olduğunu unutmayın.
 • Beklenmedik sürprizlerle şaşırtın.
 • Romantizmi yakalamaya çalışın.
 • İltifat ederek ortamı yumuşatın.
 • Tensel temasta bulunmaktan geri durmayın.
 • Nokta atışı temas edilecek yerleri es geçmeyin.

Yukarıda bahsi geçen durumlardan sadece birini yapın demek doğru olmadığı gibi birkaçı da yeterli olur demek yanlıştır. Bunların dört dörtlük olmadığı zamanlarda olacağı gibi özen gösterildiğinde olumlu sonuçlar almayı geçin harika anlar yaşamanız kaçınılmazdır.

 

Kadını Tahrik Edebileceğiniz Özel Noktalar

Yaratılış gereği her insanın fıtratı farklıdır. Buna dahil olan konulardan biride her kadının zevk aldığı ve tahrik olduğu noktalar farklıdır. Bunları genelleme yaparak sıralayabilmek mümkün fakat her birey kendine özeldir. Bu nokta henüz keşfedilmemiş ise genelleme olarak belirtilen noktalardan yürümekte fayda var. Kısacası belirtilen bu noktalar şu şekilde sıralanabilir.

 • Dudaklar
 • Boyun kısmı ve kulaklar
 • Bacak arası
 • Kalçalar
 • Klitoris

Bunlar belli başlı, genel geçer noktalar olup kadınların haz aldıkları baştan çıkarıldıkları noktalar değişkenlik gösterir. Tek bir nokta vardır ki oradan etkilenmeyen ve tahrik olmayan kadın yoktur. Klitoris bölgesindeki bulunan uyaranlar bu etkileşim ve tensel dokunulmanın karşısında kayıtsız kalamaz.

Kadınları Azdırmak İçin Püf Noktalar

Kadınları azdırmak üzere başlayan sohbetlerden, yazılardan ve kitaplardan tutun bugün birçok ortamda bu bilgilere ulaşmak çok kolay hale geldi. Doktorlar, uzmanlar ve daha nice birçok deneyim sahibi olan insanlar bu konu üzerine fazlasıyla eğilim gösterir. Bu doğrultuda ilerlerken olumsuz sonuç almak imkansız gibidir. Birçok kadın boyun kısmından ufak ufak öpülmelere dayanamaz.

Kulağa fısıldanan romantik ve etkileyici sözcüklerle birlikte ufak dokunuşlar, kollar ile sahiplenen tutuşlar ve bunların kombinasyonu size olumlu sonuçlar verecektir. Bir diğer püf nokta ise kalçalar üzerinedir. Yavaş yavaş başlayan dokunuşlar yerini hafiften sert hamlelere itebilmelidir. Bacak arası tensel yakınlaşma ise azdırma yollarının başında gelen bir uygulamadır.

Kadınları Azdıran ve En Çok Duymak İstedikleri Sözler Nelerdir?

Kadınlar sizlerden günlük hayatta birçok konuda ilgi alaka ister. Fakat iş cinsel yaşam konusuna gelindiğinde sizden istekli etkileyici ve son derece keskin sözler duymak isterler. Seni seviyorum bazen yetmez bu iki kelimenin yanına tutku, ihtiras ve arzulayan bir çift bakış gereklidir. Bunların eksik olduğu bir ilişki ateşi o kadarda güçlü sayılmaz.

Bazen seni arzuluyorum ve seni istiyorum kelimelerin yanı sıra benim olmanı istiyorum kelimelerinin verdiği anlamlar karşınızdaki partnerde uyandırdığı duygular bambaşkadır. Aradaki enerjiyi ve dinamiği korumak adına anı yaşayıp kadınları hem sözsel hem de tensel olarak baştan çıkaracağınız sırada kulaklarına eğilin ve bu sihirli sözleri söylemekten geri durmayın.

12 Oca 2022 10:35

  © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.