WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Levitra Verdanafil
Levitra Verdanafil

Levitra 20 mg 30 Tablet

ST2211

Levitra Verdanafil 20 mg 30 Tablet Cinsel Performans Artırıcı İlaç

659,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Levitra 20 mg 30 tabletlik boyutuyla satışa sunulan ve erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bitkisel içerikli bir cinsel performans ilacıdır. Levitra 20 mg film tabletler erkeklerde görülen Erektil Disfonksiyon (sertleşme sorunu) tedavi doğrultusunda üretilmiştir. Sertleşme sorunu veya diğer bir adıyla ereksiyon problemi erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozukluğudur. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, dünya genelinde milyonlarca erkek cinsel ilişkilerinde bu problemle karşı karşıya kalmakta ve diledikleri performansa bir türlü ulaşamamaktadır.

Ülkemizde de özellikle orta ve ileriki yaşlardaki erkeklerin baş belası haline gelmiş olan sertleşme sorunu 40 yaşının üzerindeki erkeklerin yarısından çoğunda gözlemlenmektedir. Bu bakımdan çok ciddi ve yaygın bir rahatsızlık olan ereksiyon problemi erkeğin cinsel ilişki sırasında sertleşmesini engelleyerek penisin yumuşak halde kalmasına yol açar ve cinsel performansı ciddi anlamda düşürür.

Sertleşme Sorunu Nedenleri Nelerdir?

Genellikle orta yaşların üzerindeki erkeklerde görülüyor olsa da, belli başlı bazı nedenlere bağlı olarak genç yaşlarınızda da sertleşme sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Neden sertleşemiyorum? Derseniz, erkeklerde sertleşmeyi zorlaştıran psikolojik ve fiziksel çeşitli birçok faktör bulunmaktadır. Örneğin sosyal hayatınızda yaşadığınız aşırı stres, üzüntü, zihinsel çöküş, yorgunluk, bunalım, gerginlik, travmalar ya da depresyon gibi durumlar sertleşme sorununa yol açan psikolojik faktörlerdir. Bunun yanı sıra sigara ve alkol gibi bağımlılıklar, bazı kronik hastalıklar, hormon dengesizliği, bitkinlik ve yaşlılığa bağlı olarak cinsel fonksiyonlarda yaşanan azalmalar fiziksel olarak sertleşmeyi zorlaştırır ve ereksiyon sorununu tetikler.

Levitra 20 Mg Sertleştirici Tablet Ne İşe Yarar, Etkileri Neler?

Levitra 20 mg sertleştirici ereksiyon sağlayıcı tabletler sertleşme sorunu tedavisinde kullanabileceğiniz en güvenilir ve en etkili ürünlerden birisidir.  Levitra 20 mg tablet içeriğinde etken madde olarak yüksek oranda Vardenafil ile afrodizyak etkili bitki özlerinden elde edilmiş olan doğal karışımlar barındırmaktadır. Tamamıyla organik bileşenlerden üretilmiş olan Levitra 20 mg tabletler bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da koruyucu maddeye kesinlikle yer vermez ve klinik olarak onaylanmış olan sağlıklı sertleştiricilerdir. Levitra 20 mg erkeklerde temel olarak sertleşme sorunu tedavisinde kullanılıyor olsa da, cinsel istek artırıcı ve geciktirici etkide göstermektedir.

Bu kapsamda erkeğin kusursuz bir performansa ulaşmasını sağlayan Levitra 20 mg Vardenafil çiftler arasındaki ten uyumunu güçlendirir ve tutkulu birlikteliklere öncü olur. Bu doğrultuda Levitra 20 mg kullanımının akabinde penis etrafındaki kılcal damarları genişletir ve kan dolaşımını hızlandırır. Ardından genişleyen bu damarlara yüksek miktarda kan pompalayan Levitra sertleştirici hap aynı zamanda vücuttaki ereksiyonu engelleyen enzimlerin tamamını devre dışı bırakmaktadır. Böylece peniste sağlıklı bir kan dolaşımı elde edilerek, cinsel uyarılma esnasında penis çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyona kavuşur. Uzun süreli ereksiyon etkisinin yanı sıra vücut direncini ve cinsel gücü artıran Levitra erkeğin boşalma refleksinin kontrolünü de kolaylaştırır ve geciktirici ekti göstererek ilişki süresini artırır.

Levitra 20 Mg Nasıl Kullanılır?

Levitra 20 mg ereksiyon sağlayıcı tablet kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 30 – 35 dakika önce yapılmalıdır. Kullanımda bir adet 20 mg'lık Levitra Vardenafil tableti bol suyla beraber tüketmeniz yeterli olacaktır. Kullanımda alkol ya da benzeri içeceklerin tüketilmesi Vardenafil etkisini azaltabileceğinden dolayı tavsiye edilmez. Levitra 20 mg kaç saat etkili? Derseniz, Levitra etki süresi kişi bünyesine bağlı olarak ortalama 8 – 12 saat aralığında değişmektedir. Levitra 20 mg tablet günde bir kereden fazla kullanılmamalı ve aşırı dozdan uzak durulmalıdır. Kalp ve damar hastalarının, kronik herhangi bir hastalığa sahip olanların, düzenli ilaç kullanımı yapanların ve 65 yaşın üzerindeki erkeklerin Levitra kullanımından önce doktorlarına danışarak onay almaları gerekmektedir.

Levitra 20 Mg 30 Tablet Fiyatı

Levitra 20 mg 30 tablet eczane siparişlerinizi uygun ve kampanyalı fiyatlardan yararlanarak resmi satış sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde orijinal Levitra 20 mg 30 tablet eczane garantili, faturalı, bandrollü ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Orijinal Levitra siparişleriniz sitemiz üzerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sitemizde Levitra 20 mg fiyat olarak herkesin ulaşabileceği minimum miktarlar üzerinden belirlenmiştir ve çeşitli kampanyalarla satışa sunulur. Sizde kampanyalı Levitra 20 mg eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Erkek Cinsel Performans

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.