WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Provocative Unisex Damla
Provocative Unisex Damla

Provocative Spanish Fly PRO Unisex Cinsel İstek Arttırıcı Damla

ST-3006

Provocative Spanish Fly PRO Unisex Cinsel İstek Arttırıcı En Etkili Afrodizyak Damla

699,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Provocative spanish Fly PRO unisex cinsel istek arttırıcı damla hem erkek hem de kadınların kullanımına uygun olarak üretilmiş olan doğal içerikli bir ilişki takviyesidir. Provocative damla erkeklerde ve kadınlarda temel olarak cinsel isteksizlik probleminin giderilmesinde kullanılmaktadır. Cinsel istek kaybı ve ilişkiden soğuma gibi durumlar neredeyse her insanın cinsel hayatının belli başlı dönemlerinde karşılaştıkları problemlerdir. İnsanlar cinsel açıdan doğaları gereği oldukça istekli olsalar da psikolojik ve fiziksel birtakım problemler cinsel isteksizlik sorununa yol açabilir. Yani neden cinsel isteksizlik yaşıyorum? Derseniz, bunun çeşitli birçok nedeni olabilir. Örneğin sosyal hayatınızda yaşadığınız aşırı stres, gerginlik, üzüntü, travma sonrası bozukluklar, depresyon ya da bunalım cinsel isteksizliğin psikolojik nedenlerindendir.

Bunun yanı sıra sigara ve alkol gibi alışkanlıklar, bazı kronik hastalıklar, cinsel işlev bozuklukları, menopoz ya da yaşlılığa bağlı olarak cinsel fonksiyonlarda yaşanan azalmalar fiziksel olarak cinsel isteksizliğe yol açmaktadır. Cinsel birlikteliklerinde isteksiz olan kişiler ilişki esnasında dilediği zevke ulaşamaz ve düşük bir performans sergiler. Kadınlarda cinsel isteksizlik vajinal kuruluğu da beraberinde getirerek orgazm olamama gibi diğer birtakım problemlere yol açabilir. Aynı şekilde erkeklerde de eğer cinsel isteksizlik tedavi edilmezse sertleşme sorunu ve iktidarsızlığı tetikleyebilmektedir. Bundan dolayı eğer cinsel açıdan isteksizlik yaşıyorsanız bu probleminizi kesinlikle göz ardı etmemeli ve acilen Provocative unisex cinsel istek artırıcı damla etkilerinden faydalanmalısınız.

Provocative Unisex Damla Ne İşe Yarar?

Provocative damla erkeklerde ve kadınlarda cinsel isteği artırarak daha tutkulu birliktelikler sağlamak amacıyla üretilmiştir. Provocative azdırıcı unisex damla içeriğinde ginseng, meyan kökü, vitamin, mineral ve saf bitki özlerinden elde edilmiş olan afrodizyak etkili doğal karışımlar barındırmaktadır. Süper etkili bir cinsel istek artırıcı olan Provocative damla içeriğinde kesinlikle kimyasal ya da katkı maddesi barındırmaz ve vücutta %100 doğal bir azdırıcı etki gösterir. Provocative damlanın temel etkisi azdırıcı özelliği olsa da, bunun yanı sıra erkeklerde ve kadınlarda çeşitli birtakım etkilerde göstermektedir. Kusursuz bir birliktelik için kullanılabilecek olan Provocative damla hem sizin hem de partnerinizin ilişkiden aldığı hazzı maksimuma çıkararak çiftler arasında uzun süre boyunca unutulmayacak geceler sağlar.

Provocative unisex azdırıcı damla kullanımının akabinde vücuttaki kan akışını hızlandırır ve oldukça güçlü bir libido artışı sağlar. Ardından vücuttaki cinsel istek artırıcı hormonların serbest bırakılmasına yardımcı olan Provocative damla böylece kişide tamamen doğal bir azdırıcı etki göstererek cinsel isteği maksimuma çıkarmaktadır. Azdırıcı damla yalnızca cinsel isteği artırmakla kalmaz, bunun yanı sıra erkeklerde sertleşmeyi de kolaylaştırmaktadır. Kadınlardaysa vajinadaki hassasiyeti ve duyarlılığı ciddi oranda yükselten Provocative damla cinsel uyarılma esnasında alınan zevki normale göre 5 katına kadar çıkarmaktadır. Bu sayede cinsel uyarılma esnasında kadın hazzın doruklarına ulaşır ve defalarca kez hem kolay hem de şehvetli orgazmlar yaşayabilir.

Provocative Unisex Damla Nasıl Kullanılır?

Provocative cinsel istek artırıcı damla kullanımı birliktelikten ortalama 20 – 25 dakika kadar önce yapılmalıdır. Kullanımda Provotacive damlayı su, soda ya da meyve suyu gibi bir içeceğe 7 – 10 damla aralığında damlatarak tüketmeniz yeterli olacaktır. Alkollü ya asitli içeceklerle tüketim yapılması ilacın azdırıcı etkisini azaltabileceğinden dolayı tavsiye edilmez. Dilerseniz doğrudan dilaltına 5 – 7 damla aralığında damlatarak da kullanım yapabilirsiniz. Provocative damla kullanımın akabinde etkisini kısa süre sonra göstermeye başlayacaktır. Günde yalnızca bir kere kullanım yapılmalı ve aşırı dozdan mutlaka uzak durulmalıdır. Kronik hastalığı olanların, kalp ve damar hastalarının, hamile ya da emziren kadınların, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin azdırıcı damla kullanımından önce doktorlarına danışmaları önerilir.

Provocative Cinsel İstek Artırıcı Damla Sipariş

Provocative damla eczane satışları kapsamında Türkiye’nin en büyük cinsel sağlık eczanesi olan yetkili satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulmaktadır. Sitemizde orijinal Provocative damla eczane garantili, faturalı, barkodlu ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Provocative damla eczane siparişleriniz sitemiz üzerinden İstanbul başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanına hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmaktadır. Azdırıcı damla siparişleriniz mahremiyet esas alınarak gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilir. Sizde partnerinizle muhteşem bir ten uyumu yakalayarak tutku dolu birliktelikler yaşamak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı Provocative damla eczane fiyatlarından yararlanarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Erkek Cinsel Performans

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.