WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Şehveti Arttırmak İçin Ne Yapmalı?

Bir insanın hayatında şehvet eksik olduğu zaman hayattan hiçbir zevk alamayabilir. Çiftlerin arasının iyi olması ve uzun soluklu ilişkilerinin olması için ilişkide şehvet olmalıdır.

Bir insanın hayatında şehvet eksik olduğu zaman hayattan hiçbir zevk alamayabilir. Çiftlerin arasının iyi olması ve uzun soluklu ilişkilerinin olması için ilişkide şehvet olmalıdır. Şehvet hem kadında hem erkekte olursa o ilişki her zaman yolunda yürür. Çiftlerden sadece birinde olursa karşı cinsi etkilemek için uğraşabilir ve başarı yüzdesi de yüksektir. Cinsel ilaçlar bu anlamda ilk akla gelen sağlık ürünleridir.

Çiftlerin her ikisinde de şehvet eksik olursa o zaman o ilişki sıradanlaşır ve sıkıcı bir hal alır. Bundan dolayı çiftlerin bu konu üzerine biraz düşünüp şu soruyu sormaları gerekir; şehveti arttırmak için ne yapmalı? Aslında yapılacak çok şey vardır. Önemli olan doğru şeyi doğru zamanda yapmaktan geçer. Karşılıklı emek vermekten ve şehvet duygusunu gerçekten yaşamak istemekten geçer.

Ten Teması Kurmak

Çiftlerin birbirleri ile ten teması kurması ve birbirlerinin kokusunu alması şehveti artırıcı başlıca faktörlerdendir. Özellikle çiftlerin sarılması ve yatağa birlikte sarılarak girmesi şehveti hem kadında hem de erkekte artırır. Her insanın kendisine has kokusu vardır ve bu partnerine çok seksi bir koku olarak gelebilir. Şehveti artırmak için sık sık sarılın ve birbirinizin kokusunu içinize çekin. Aşık olunan insanın kokusu dünyadaki en değerli ve en cazibeli kokulardan bir tanesidir.

Seksi Gecelik Ve İç Çamaşırları Kullanmak

Şehveti artırmak için klasik ama işe yarar yöntemlerden bir tanesi seksi olmaktadır. Bunun için en başta yaşlı işi geceliklerden kurtulmak gerekir. Bu tip yaşlı işi pamuklu gecelik takımları karşı inse hiç de seksi gelmez. Onun yerine seksi, dantelli ve açık saçık gecelikleri tercih etmek gerekir erkeklerin ise şık saten bir pijama takımı giymeleri ve geceleri sıklıkla çıplak yatmaları yine şehveti artırıcı faktörlerdendir.

Kadınların özellikle dekoltesi olan mini gecelikler kullanması veya sadece seksi bir iç çamaşırı ile yatağa girmesi şehveti artıracaktır. Erkekler yatakta yaşlı bir kadınla değil de seksi bir kadınla yattıklarını anlamak isterler. Bayan azdırıcı damla gibi ürünler kullanarak hızlı ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Afrodizyak Gıdalar Tüketmek

Kişilerin hayatında şehvetin artması için bazen dışarıdan destek almak gerekebilir. Bu durum için öncelikle beslenme düzenine dikkat etmek ve afrodizyak gıdalar tüketmeleri gerekir. Düzenli olarak afrodizyak gıdalar tüketmenin hormon sisteminde değişimler yaptığı ve bunun da şehveti artırdığı kanıtlanmıştır.

Ayrıca bu gıdaların yanı sıra sağlıklı da beslenmek şehvet faktörünü artırmaktadır. Özellikle rafine şeker seks hayatını olumsuz yönde etkilemektedir. Daha hareketli bir seks hayatı isteyenler şekerli gıdalardan kurtularak şe başlayabilir.

Şekerin vücudumuza verdiği zararlar arasında hayatı en olumsuz etkileyenler şehvettir. Bu durum hem kadın hem de erkekler için geçerlidir. Afrodizyak gıdaların dışında bir de geleneksel karışımlar vardır. Bu karışımlar genel olarak işe yarayan şeylerdir ama tansiyon ve kalp hastalığı olanların özellikle uzak durması istenir. Kontrollü tüketmek gerekir.

Romantik Bir Ortam Yaratmak

Romantik ve düzenli bir ortam yoksa şehvet asla artmaz. Dağınık ve kalabalık bir evde şehvetin artmasını beklemek hata olur. Şehvetin artması için öncelikle temiz ve düzenli bir ortamın olması gerekir.

Sonrasında ise romantik bir ortam yaratmak gerekir bunun için bolca mumdan faydalanılabilir. Şehvet en iyi loş ortamlarda artar. Parlak ışıkların altında şehvetin artmasını beklemek hata olur. bundan dolayı çiftlerin öncelikle ev ortamlarını ve yaşam alanlarını düzenlemesi gerekir. Bu iş karşılıklı emek ister hiçbir zaman tek taraflı değildir.

Her Daim Bakımlı Ve Seksi Olmak

Bazı insanlar sadece evden çıkıp bir yere gidecekleri zaman süslenir ve bakımlı olur. Bu gibi sadece dışarısı için süslenen ve kendine bakan insanların cinsel hayatlarında zamanla sorun oluşur. Ev de sürekli bakımsız ve dağınık bir insanı hiç kimse görmek istemez.

Evde de her daim bakımlı olmak için;

  • Rahat ama şık kıyafetler kullanın.
  • Her daim saçlarınız bakımlı dursun.
  • Mümkünse az da olsa makyaj yapın.
  • Erkeklerin ev ortamında da tıraşını olmuş ve bakımlı olmaları beklenir.

Şehvet beklenerek gelen bir duygu değildir. Her şey gibi bunun içinde çaba sarf etmek gerekir. Çaba gösterilmezse son derece sıradan bir ilişki sürüklenip gider. Şehvet biterse seks biter seksin bittiği bir ilişki de çok uzun soluklu olmaz.

21 Tem 2022 18:00

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.