WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viga Geciktirici Sprey
Viga Geciktirici Sprey

Viga 100000 Geciktirici Sprey

ST-19943

Viga 100000 Orijinal Geciktirici Sprey Eczane Fiyatı Kampanyalıdır

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viga 100000 geciktirici sprey erkeklerde görülen erken boşalma probleminin tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan bitkisel içerikli cinsel performans takviyesidir. Viga 1000000 gecikme spreyi yalnızca erkeklere özel olarak üretilmiştir ve kadınların kullanımına uygun değildir. Erkeklerde erken boşalma problemi oldukça yaygındır ve özellikle orta yaşları geçmiş olan kişilerde meydana gelmektedir. Elbette ki belli başlı bazı durumlar neticesinde genç yaşlarınızda da erken boşalma yaşayabilirsiniz. Ancak bu problem genellikle ortalama 40 yaşını geçmiş olan erkeklerde psikolojik ve fiziksel birtakım nedenlere bağlı olarak meydana gelmektedir. Cinsel ilişkide boşalma refleksinin kontrol edilememesi ve normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm yaşanılmasına erken boşalma sorunu adı verilmektedir. Erken boşalma Türkiye’de 40 yaşının üstündeki erkeklerin yarısından çoğunda görülen oldukça yaygın ve can sıkıcı bir cinsel işlev bozukluğudur.

Birlikteliklerinde erken boşalan erkekler hem kendileri tatmin olamaz hem de partnerlerini tatmin edemezler. Bu noktada erken boşalmanın giderilmesi için vücut birtakım yardımcı ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada devreye Viga 100000 geciktirici sprey girer. Viga geciktirici sprey çeşitli boyutlarda ve dozlarda satışa sunulmaktadır. Viga 100000 geciktirici özelliğinin gücü ve uzun süreli etkisi nedeniyle erken boşalma yaşayan erkeklerin en sık tercih ettiği geciktiricilerden birisidir. Dünyanın her yerinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Viga 100000 ülkemizde de binlerce kişi tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır.

Viga 100000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar, Etkileri Nelerdir?

Erkeklerde görülen erken boşalmanın giderilmesi amacıyla üretilmiş olan yüzlerce geciktirici ilaç bulunur. Ancak Viga 100000 orgazmı artırıcı sprey uzun süreli ve güçlü etkisi sayesinde piyasadaki en sık tercih edilen ürünlerden birisi haline gelmeyi başarmıştır. Viga 100000 geciktirici sprey içeriğinde bol miktarda E vitamini, mineral ve geciktirici özlü bitkisel karışımlar barındırmaktadır. Viga 100000 içeriği tamamen doğal maddelerden elde edilmiştir ve bu ürün bünyesinde kişi sağlığına zarar verebilecek olan herhangi bir kimyasal ya da koruyucu maddeye kesinlikle yer vermez. Uzman doktorlarında erken boşalmanın doğal tedavisindeki 1 numaralı önerisi olan Viga geciktirici spreyler bu kapsamda kullanılabilecek olan en etkili ürünlerdir. Online eczane ürünleri satış sitemizden kampanyalı olarak sipariş verebilirsiniz.

Viga geciktirici sprey kullanımının akabinde vücuttaki kan akışını hareketlendirerek sinirleri yatıştırır ve penis etrafındaki damarların gevşemesini sağlar. Kişinin üzerindeki gerginliği alarak rahatlatıcı bir etki gösteren Viga aynı zamanda vücuttaki erken boşalmayı tetikleyen enzimleri de bloke etmektedir. Bunun yanı sıra Viga geciktirici özelliği doğrultusunda penis ucunda gayet hafif miktarda bir uyuşukluk meydana getirir. Viga 100000 geciktirici spreyin etkileri sayesinde kişi cinsel uyarılma esnasında boşalma refleksini kontrol edebilir ve ilişkiyi uzun süre boyunca devam ettirebilir. Viga spreyin peniste sağladığı uyuşukluk hissi ilişkiden alınan zevki kesinlikle azaltmaz ve erkeğin performansını zirveye çıkararak kusursuz bir birliktelik meydana getirir.

Viga 100000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Viga 100000 geciktirici kullanımı gayet kolaydır ve cinsel ilişkiden ortalama 15 – 20 dakika önce gerçekleştirilmelidir. Kullanımda iyice çalkaladığınız Viga spreyi penis ucuna 3 – 4 kez olacak şekilde, kısa aralıklarla püskürtmeniz gerekmektedir. Ardından geciktirici spreyi masaj yoluyla penis çevresine ve testislere yaymanız kullanım açısından yeterli olacaktır. Bu işlemin akabinde yaklaşık 5 – 10 dakika kadar geciktirici spreyin kurumasını bekleyebilir ve ardından cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Viga kullanımında kesinlikle talimatların dışına çıkılmamalı ve belirtilen doz miktarınca kullanım yapılmalıdır. Tamamıyla doğal bir gecikme sağlayan 100000 Viga sprey vücutta herhangi bir renk bozukluğuna ya da tahrişe yol açmaz. 18 yaşının üzerindeki bütün erkekler gönül rahatlığıyla Viga kullanımı yapabilir.

Viga 100000 Geciktirici Sprey Eczaneden Satış

Viga 100000 geciktirici sprey eczane siparişlerinizi online satış sitemiz üzerinden uygun ve kampanyalı fiyatlardan yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde Orijinal Viga 100000 geciktirici sprey eczane garantili, faturalı ve bandrollü olarak satışa sunulmaktadır. Viga geciktirici sprey siparişleriniz sitemiz aracılığıyla başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Geciktirici siparişleriniz mahremiyetiniz kapsamında gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Sizde kampanyalı Viga 100000 geciktirici sprey eczane fiyatlarından faydalanarak avantajlı alışverişler gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve online sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Geciktirici Sprey

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.