WhatsApp Destek

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viga Geciktirici Sprey
Viga Geciktirici Sprey

Viga 60000 Geciktirici Sprey

ST-9968

Viga 60000 Geciktirici Sprey Eczane Fiyatı Sitemiz de Kampanyalıdır

325,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viga 60000 geciktirici sprey erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bitkisel geciktiricidir. Viga 60000 günümüzde dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan oldukça popüler bir geciktiricidir. Erkeklerde erken boşalmayı önleyerek orgazm süresini artıran Viga geciktirici sprey ülkemizde de son dönemlerde büyük oranda yaygınlaşmış ve kullanıcı oranını artırmıştır. Erken boşalma problemi her erkeğin cinsel hayatında karşılaşabileceği çok yaygın ve can sıkıcı bir işlev bozukluğudur. Erken boşalma sorunuyla karşılaşan erkekler cinsel uyarılma esnasında boşalma refleksini kontrol edemez ve normale göre çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm yaşar. Bu durum kısa süreli birliktelikler doğurarak cinsel ilişki esnasında hem kişinin hem de partnerinin aldığı zevkin dibe vurmasına yol açar.

Bu açıdan erken boşalma yaşayan bir erkeğin partnerini tam anlamıyla tatmin etmesi ve doyurucu birliktelikler yaşaması mümkün değildir. Çünkü kadınlar doğaları gereği, erkeklere göre cinsel anlamda daha güçlüdürler. Yani kadının tam anlamıyla doyurucu bir birliktelik yaşaması ve tatmin olması için kesinlikle uzun süreli cinsel ilişkiye ihtiyaç duyulmaktadır. Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde de birliktelik süresi oldukça kısa olduğundan dolayı çiftler arasındaki ten uyumu zedelenebilir ve birtakım ilişki sorunları meydana gelebilir. Bu tarz durumlarla karşılaşılmaması adına eğer erken boşalma yaşıyorsanız bu rahatsızlığınızı asla ihmal etmemeli ve en kısa süre içerisinde geciktirici sprey etkilerinden yararlanmalısınız.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar, Etkileri Nelerdir?

Erkeklerde orgazmı uzatan en etkili geciktirici spreylerin başında Viga 60000 gelmektedir. Viga sprey geciktirici özelliğinin gücü ve uzun süre devam eden etkisi sayesinde günümüzde dünya çapında en sık tercih edilen geciktiricilerden birisi olmayı başarmıştır. Elbette ki bunda Viga 60000 kullananların yorumları da oldukça etkili olmuştur. Viga kullananlar yorumlarında ürünün etkilerinden övgüyle bahsetmekte ve ciddi anlamda olumlu geri dönüşlerde bulunmaktadırlar.

Bu sayede Viga kullanıcı kitlesine kısa süre içerisinde oldukça büyütmüş ve ülkemizde de binlerce kişi tarafından düzenli olarak kullanılmaya başlanmıştır. Viga 60000 geciktirici sprey içeriğinde afrodizyak ve geciktirici etkili doğal bitki özleri barındırmaktadır. %100 doğal Viga geciktirici sprey bünyesinde hiçbir kimyasal ya da katkı maddesi bulundurmaz ve erken boşalmayı tamamıyla sağlıklı yöntemlerle geciktirir. Cinsel eczane sitemizden ürünü kampanyalı olarak sipariş verebilirsiniz.

Peki, Viga 60000 geciktirici etkisi nasıldır? Viga 60000 kullanımının akabinde vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak penisteki kan damarlarının genişlemesini sağlamaktadır. Ardından genişleyen bu damarlara bol miktarda kan pompalayan Viga aynı zamanda penis ucunda hafif bir uyuşukluk hissi meydana getirmektedir. Bu sayede erkek cinsel ilişki esnasında hissettiği boşalma refleksini zorlanmadan kontrol edebilir ve zaman zaman pozisyon değişikliğine giderek cinsel ilişkiyi hayallerindeki boyutlara taşıyabilir. Bu kapsamda Viga geciktirici sprey erken boşalmayı tamamen ortadan kaldırmakta ve erkeğin orgazm süresini ortalama 15 – 20 dakika aralığında artırmaktadır.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Viga 60000 kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 10 – 15 dakika önce yapılmalıdır. Kullanımda Viga geciktirici spreyi penis ucuna 3 – 4 fıs olacak şekilde püskürtmeniz yeterli olacaktır. Ardından Viga spreyi masaj yoluyla penis etrafına ve testislere iyice yaymanız gerekir. Akabinde yaklaşık 15 dakika kadar Viga spreyin iyice emilmesini ve kurumasını bekleyiniz. Kuruduktan sonra penisinizi ıslak mendil ya da su yardımıyla temizleyebilir ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Viga 60000 etkisi tamamen doğaldır ve vücutta herhangi bir yara, leke, renk bozukluğu ya da kararmaya kesinlikle yol açmaz. Viga geciktirici sprey kullanımında talimatlarda belirtilen dozun üzerine çıkılmamalıdır. 18 yaşının üzerindeki bütün erkekler tarafından kullanılabilir ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde korunmalıdır.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Nereden Alınır?

Viga 60000 geciktirici sprey eczane siparişlerinizi Türkiye’nin en büyük cinsel sağlık platformu olan yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde orijinal Viga 60000 geciktirici sprey eczane garantili, barkodlu, faturalı ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulur. Viga 60000 siparişleriniz web sitemiz üzerinden İstanbul başta olmak üzere ülkemizin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılarak, gizli kargo içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. Sizde partnerinizle bitmek tükenmek bilmeyen uzun soluklu birliktelikler yaşamak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı Viga 60000 geciktirici sprey fiyatlarından yararlanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Geciktirici Sprey

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ecza Trendi. Tüm hakları saklıdır.